Trëndafil natyral i balsamosur me kupolë qelqi

In stock

Trëndafili si simbol i dashurisë, nuk duhet të mungojë në ditët e veçanta…
Trëndafil i balsamosur me kupolë qelqi dhe bazë druri i personalizuar me shkrimin që ju dëshironi …
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Trëndafil natyral i balsamosur; qelq; dru pishe
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Përmasa: 22x12x12cm
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Trëndafili është natyral i balsamosur, i cili ka një rezistencë deri në 5 vjet
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer në pjesën e kupolës dhe drurit me shprehjet që dëshironi.
Materiali i kupolës është qelq dhe dru pishe.
Përmasat janë 22x12x12cm.

Additional information

Dimensions 22 × 12 × 12 cm
Be the first to review “Trëndafil natyral i balsamosur me kupolë qelqi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore