Trëndafil natyral i balsamosur me kupolë rrotulluese qelqi dhe muzikë

Available on backorder

Dhuratë e veçantë për një person të veçantë.
Trëndafil i balsamosur i vendosur në kupolë kristali dhe bazament druri me muzikë relaksuese.
Personalizohet me shkrimet që ju dëshironi…
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Trëndafil natyral i balsamosur; qelq; dru pishe
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Përmasa: 12x10x10cm
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Trëndafili është natyral i balsamosur, i cili ka një rezistencë deri në 5 vjet
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer në pjesën e kupolës dhe drurit me shprehjet që dëshironi.
Materiali i kupolës është qelq dhe dru MDF.
Përmasat janë 12x10x10cm.
Bazamenti i kupoles ka drite led, mekanizem rrotullues dhe muzike relaksuese.

Additional information

Dimensions 12 × 10 × 10 cm
Be the first to review “Trëndafil natyral i balsamosur me kupolë rrotulluese qelqi dhe muzikë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore