Trëndafil natyral i balsamosur në kuti druri

Out of stock

Trëndafili si simbol i dashurisë, nuk duhet të mungojë në ditët e veçanta…
Trëndafil i balsamosur me kupolë qelqi dhe bazë druri i personalizuar me shkrimin që ju dëshironi …
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Trëndafil natyral i balsamosur; qelq; dru pishe
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Përmasa: 12x10x10cm
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

Krahaso

Trëndafili është natyral i balsamosur, i cili ka një rezistencë deri në 5 vjet
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer në pjesën e xhami dhe drurit me shprehjet që dëshironi.
Materiali është qelq dhe dru pishe.
Përmasat janë 12x10x10cm.

Additional information

Dimensions 12 × 10 × 10 cm
Be the first to review “Trëndafil natyral i balsamosur në kuti druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore