Trofe druri

In stock

Një trofe sa i veçantë dhe klasik, po aq edhe antik. Nuk duhet të mungojë në zyrën tuaj apo të dashurve tuaj.
Trofe druri i personalizuar sipas dëshirës…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: MDF
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:20x23x4.5cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu i druri personalizohet me 2 menyra të ndryshme -printim UV – gdhëndje me lazer në sipërfaqe
Përmasat janë 20x23x4.5cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo dedikim dhe përshtatet për çdo eveniment që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 20 × 23 × 4.5 cm
Be the first to review “Trofe druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore