Trofe druri ulliri

In stock

Punim i veçantë në dru ulliri që simbolizon përjetësinë dhe higjenën.
Trofe druri i personalizuar me printim ose gdhendje sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Dru ulliri
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: variojnë brënda 20x20cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu i druri të ullirit personalizohet me 2 menyra të ndryshme -printim UV – gdhëndje me lazer në sipërfaqe
Përmasat variojnë brënda 20x20cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo dedikim dhe përshtatet për çdo eveniment që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 20 × 20 × 5 cm
Be the first to review “Trofe druri ulliri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore