Trofe druri

In stock

Trofeu që meriton ta ketë në zyrë ose shtëpi çdo njeri i përkushtuar ndaj jush.
Trofe druri i personalizuar me printim ose gdhendje sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: MDF
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: kutia 22.5×27.5×4.5cm ndërsa të pllakës që personalizohet 25x20x1.7cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu i druri personalizohet me 2 menyra të ndryshme -printim UV – gdhëndje me lazer në sipërfaqe
Përmasat e kutisë janë 22.5×27.5×4.5cm ndërsa të pllakës që personalizohet 25x20x1.7cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo dedikim dhe përshtatet për çdo eveniment që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 17.5 × 22.5 × 4.5 cm
Be the first to review “Trofe druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore