Trofe kamosh

Trofe kamoshi i personalizuar me dedikime sipas dëshirës për njerëzit tuaj të zemrës…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: MDF
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 16×20.5x2cm ndërsa të pllakës që personalizohet 11.5x15cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

  • Large 19.5x25x4.5cm
  • Medium 17x21x4.5cm
Clear
    • (max file size 256 MB)
    Reset options

Trofeu i kamoshit personalizohet sipas dëshirës me printim me foto, logo dhe shkrimet që dëshironi dhe përshtatet për çdo eveniment që ju keni.
Përmasat janë 16×20.5x2cm ndërsa të pllakës që personalizohet 11.5x15cm
Personalizohet tuaj me foto, logo dedikim

Additional information

Dimensions N/A
size

Large 19.5x25x4.5cm, Medium 17x21x4.5cm

Be the first to review “Trofe kamosh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore