Trofe kamosh me baze druri dhe medaljon metalik

In stock

Trofe kamoshi me baze druri dhe medaljon metalik i personalizuar me dedikime sipas dëshirës për njerëzit tuaj të zemrës…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kamosh, MDF dhe metal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:22x27x5cm, pllakës drurit 11.5x15cm dhe medaljonit 5.5×5.5×0.4cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu i kamoshit personalizohet sipas dëshirës me printim me foto, logo dhe shkrimet që dëshironi dhe përshtatet për çdo eveniment që ju keni.
Përmasat janë 22x27x5cm, pllakës drurit 11.5x15cm dhe medaljonit 5.5×5.5×0.4cm
Personalizohet me foto, logo dhe tekst sipas deshirës.

Additional information

Dimensions 22 × 27 × 5 cm
size

Large 19.5x25x4.5cm, Medium 17x21x4.5cm

Be the first to review “Trofe kamosh me baze druri dhe medaljon metalik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore