Trofe kristali

In stock

Trofe i veçantë kristali për të shprehur mirënjohjen dhe urimet tuaja!
Trofe kristali me bazament druri i personalizuar sipas dëshirës tuaj me me printim UV – gdhëndje me lazer 3D në brëndesi – gdhëndje me lazer në sipërfaqe….
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:15×22.5x4cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Kristali personalizohet me 3 menyra të ndryshme -printim UV – gdhëndje me lazer 3D në brëndesi – gdhëndje me lazer në sipërfaqe
Produkti ka përmasa 15×22.5x4cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 15 × 22.5 × 4 cm
Be the first to review “Trofe kristali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore