Trofe kristali i personalizuar me printim për mësuesin

In stock

Trofe ideal per evenimente dhe shpërblime për rezultate të arritura.
Forma e veçantë, përmasat dhe printimi me rezolucion të lartë janë detaje që e bëjnë një ndër produktet më të kërkuara
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me logo dhe shkrim ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.
Personalizohet me gdhëndje me lazer, printim UV ose Sublimim.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:17x12x1.5cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

Kristali personalizohet me 4 menyra të ndryshme -Sublimim në 180℃ -Printim UV – Gdhëndje me lazer siperfaqesore dhe gdhëndje me lazer 3D në brëndësi te kristalit
Produkti ka përmasa 17x12x1.5cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 17 × 12 × 1.5 cm
Be the first to review “Trofe kristali i personalizuar me printim për mësuesin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore