Trofe kristali

In stock

Trofe ideal per evenimente familjarë dhe biznese
Forma elegante e bën një ndër produktet më të kërkuara
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me logo dhe shkrim ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.
Personalizohet me gdhëndje me lazer ose printim UV.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 18.5x10x2cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 96 MB)
Krahaso

Kristali personalizohet  me teknologjinë printim UV ose gdhëndje me lazer
Produkti ka përmasa 18.5x10x2cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 18.5 × 10 × 2 cm
Be the first to review “Trofe kristali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore