Trofe kristali motivues

30.00

In stock

Trofe kristali motivues
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Materiali: bazamenti krstali, elementi gold i njeriut metal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: Përmasat janë 6x32x6cm ndërsa të pllakës që personalizohet 5x4cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 32 MB)
Krahaso

Trofeu personalizohet sipas dëshirës me printim ose gdhëndje me lazer, me foto, logo dhe shkrimet që dëshironi dhe përshtatet për çdo eveniment që ju keni.
Përmasat janë 6x32x6cm ndërsa të pllakës që personalizohet 5x4cm
Material bazamentit dhe trupit është kristal ndërsa elementi gold i njeriut metal

Additional information

Dimensions 6 × 32 × 6 cm
size

Large 19.5x25x4.5cm, Medium 17x21x4.5cm

Be the first to review “Trofe kristali motivues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore