Trofe kristali për Çiklizëm

In stock

Trofe kristali për çiklizëm i personalizuar sipas dëshirës
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Material bazamenti kristal ndërsa çiklisti metal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Përmasa: Përmasat: 32x6x6cm
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Pagesën mund bëni me :
💳Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu personalizohet sipas dëshirës me printim me foto, logo dhe shkrimet që dëshironi dhe përshtatet për çdo eveniment që ju keni.
Përmasat: 32x6x6cm
Material bazamenti kristal ndërsa çiklisti metal

Additional information

Dimensions 6 × 32 × 6 cm
size

Large 19.5x25x4.5cm, Medium 17x21x4.5cm

Be the first to review “Trofe kristali për Çiklizëm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore