Trofe kristali Prestige i personalizuar 3D

In stock

Një dhuratë perfekte për raste të veçanta….
Kristal Prestige K9, i personalizuar sipas dëshirës me
fotot dhe dedikimet që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal K9
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Përmasa:Përmasa 13x9x4cm ndërsa bazamenti 10x10x3cm
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Kristali personalizohet  me teknologjinë green fiber laser me gdhëndje  3D.
E veçanta e kësaj teknologjie është që produktet gdhënden në brëndësi të kristaleve me preçizion deri në 0.01 mm pa u demtuar pjesa sipërfaqësore.
Bazamenti është kristal me ndriçim led me karikim me 4 ngjyra të ndryshme që i ndërohen automatikisht,
Trofeu ka përmasa 13x9x4cm ndërsa bazamenti 10x10x3cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo ose përshtatet për çdo eveniment ose profesion që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 8 × 8 × 1 cm
Be the first to review “Trofe kristali Prestige i personalizuar 3D”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore