Trofe Oscar

In stock

Mënyra më e mirë për të treguar rëndësinë që ka për ju njeriu i zemrës.
Trofe Oscar i personalizuar sipas dëshirës tuaj.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: ABS
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 8.5x26x8.5cm ndërsa të pllakës që personalizohet 6x4cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu Oscar personalizohet sipas dëshirës me printim me foto, logo dhe shkrimet që dëshironi dhe përshtatet për çdo eveniment që ju keni.
Përmasat janë 8.5x26x8.5cm ndërsa të pllakës që personalizohet 6x4cm
Material ABS

Additional information

Dimensions 8.5 × 26 × 8.5 cm
size

Large 19.5x25x4.5cm, Medium 17x21x4.5cm

Be the first to review “Trofe Oscar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore