Trofe plexiglass

In stock

Trofe plexiglass me prerje dhe printim me reliev i personalizuar sipas dëshirës dhe rastit tuaj…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Trofeu plexiglass 8mm ; kutia MDF 3mm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:trofeu standart varion brënda 30x20cm (në varësi të dizenjos) ndërsa të kutia 28x22x10cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 96 MB)
Krahaso

Trofeu personalizohet sipas dëshirës në çdo detaj që nga prerja e formës, përmasat, trashësia e materialit, printimi dhe gdhëndja.
Përshtatet për çdo eveniment që ju keni.
Përmasat e trofeut standart variojnë brënda 30x20cm (në varësi të dizenjos) ndërsa të kutisë 28x22x10cm
Materiali i trofeut është plexiglass me trashësi 8mm ndërsa i kutisë MDF 3mm

Additional information

Dimensions 28 × 22 × 10 cm
size

Large 19.5x25x4.5cm, Medium 17x21x4.5cm

Be the first to review “Trofe plexiglass”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore