Trofe plywood

In stock

Çdo profesion meriton një trofe.
Mendoni profesionin që dëshironi dhe ne krijojmë dhuratën ideale.
Trofe ‘Plywood’ (druri) i personalizuar sipas dëshirës tuaj që nga ideja deri tek dedikimi….
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: MDF 3mm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: variojne brënda 20x30cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Trofeu i druri personalizohet me prerje dhe gdhendje me lazer sipas deshires tuaj
Përmasat janë variojnë brënda 20x30cm
Materiali MDF 3mm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me formë, logo dedikim dhe përshtatet për çdo eveniment që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 23 × 23 × 4.5 cm
Be the first to review “Trofe plywood”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore