Tshirt e zezë për të rritur e personalizuar me qëndisje

In stock

Tshirt e zezë e personalizuar me qëndisje, sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Pambuk
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Masa: S,M,L,XL,XXL
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Bluzat personalizohen me teknologjinë më të fundit të qëndisjes kompjuterizuar.
Realizohen gjitha modelet logove dhe shkrimeve.
Masa: S,M,L,XL,XXL

Be the first to review “Tshirt e zezë për të rritur e personalizuar me qëndisje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore