Tshirt e zezë për fëmijë e personalizuar me qëndisje

14.16

In stock

Tshirt e zezë për fëmijë e personalizuar me qëndisje, sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Pambuk
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Masa: 3-12 vjeç
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 32 MB)
Krahaso

Bluzat personalizohen me teknologjinë më të fundit të qëndisjes kompjuterizuar.
Realizohen gjitha modelet logove dhe shkrimeve.
Masa: 3-12 vjeç

Be the first to review “Tshirt e zezë për fëmijë e personalizuar me qëndisje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore