Varëse çelsash e personalizuar me printim

In stock

Varëse çelësash e personalizuar, dhuratë e thjeshtë , e bukur, e veçantë dhe me pak kosto.
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo dhe shkrim
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️ Materiali: Inoks
➡️ Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:2.5x4x0.4 cm,
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Varësja e çelsave personalizohet me printim me foton, logon dhe shkrimin që dëshironi.
Ajo personalizohet me teknologjinë sublimim (printim i temperuar 180℃)
E veçanta e kësaj teknologjie është që që cilësia dhe rezistenca e printimit është maksimale
Përmasat e saj janë 2.5x4x0.3cm, materiali është inoks.

Additional information

Dimensions 2.5 × 4 × 0.4 cm
Be the first to review “Varëse çelsash e personalizuar me printim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore