Varëse çelsash rrethore e personalizuar me printim në dy anë

In stock

Varëse çelësash rrethore e personalizuar në dy anë.
Dhuratë e vogël, e bukur, e dobishme, unike dhe ekonomike por, që mbartin mesazhe dhe dedikime të rëndësishme për ju dhe të dashurit tuaj.
Një dhuratë që çdokush nga ju duhet ta ketë…
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo dhe shkrim
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️ Materiali: Inoks lëkurë dhe plastik
➡️ Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:4x4x0.4 cm,ndërsa i pjesës së printueshme diameter 3cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Varësja e çelsave personalizohet në dy anë me printim me foton, logon dhe shkrimin që dëshironi.
Ajo personalizohet me teknologjinë sublimim (printim i temperuar 180℃)
E veçanta e kësaj teknologjie është që që cilësia dhe rezistenca e printimit është maksimale
Përmasat e saj janë 4x4x0.3cm ndërsa i pjesës së printueshme diameter 3cm, materiali është inoks, lëkurë dhe plastik.

Additional information

Dimensions 4 × 4 × 0.4 cm
Be the first to review “Varëse çelsash rrethore e personalizuar me printim në dy anë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore