Varëse çelsash vezake e personalizuar me gdhëndje me lazer

In stock

Varëse çelsash vezake e personalizuar me gdhëndje me lazer me dedikimet dhe logot që dëshironi
Dhuratë e vogël, e bukur, e dobishme, unike dhe ekonomike por, që mbartin mesazhe dhe dedikime të rëndësishme për ju dhe të dashurit tuaj.
Një dhuratë që çdokush nga ju duhet ta ketë…
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo dhe shkrim
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️ Materiali: Inoks
➡️ Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:3.2×4.7×0.5cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Varësja e çelsave personalizohet me gdhëndje me lazer me logon dhe shkrimin që dëshironi.
Ajo personalizohet me teknologjinë Fiber lazer metalik.
E veçanta e kësaj teknologjie është që cilësia dhe rezistenca e gdhëndjes është maksimale
Përmasat e saj janë 3.2×4.7×0.5cm, materiali është inoks.

Additional information

Dimensions 3.2 × 4.7 × 0.5 cm
Be the first to review “Varëse çelsash vezake e personalizuar me gdhëndje me lazer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore