Trofe zemër kristali

In stock

Trofe unik për nënën, mësuesen, gjyshen, çifte, njerëzit tuaj më të dashur
Forma e zemrës, përmasat dhe printimi me rezolucion të lartë janë detaje që e bëjnë një ndër produktet më të kërkuara
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me logo dhe shkrim ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.
Personalizohet me gdhëndje me lazer, printim UV ose Sublimim.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:10x12x2cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Kristali personalizohet me 3 menyra të ndryshme -Sublimim në 180℃ -Printim UV – Gdhëndje me lazer
Produkti ka përmasa 10x12x2cm
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions 10 × 12 × 2 cm
Be the first to review “Trofe zemër kristali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore